+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Nasza oferta

Elewacje

Elewacja budynku to jej pierwsza i najważniejsza wizytówka. To od niej zależy prezentacja obiektu i sposób, w jaki zostanie odebrany. Co kluczowe – dobra elewacja to również profesjonalnie zabezpieczone ściany. Jeśli szukasz nowoczesnego pomysłu na elewację – konstrukcji, która połączy stylowy wygląd z idealnym dopasowaniem do bryły budynku, blacha tytanowo-cynkowa, aluminiowa, miedziana czy stalowa, to najlepsze rozwiązanie. Elastyczność i plastyczność blach sprawdzi się nawet w najbardziej nietypowych konstrukcjach architektonicznych.

Przedstawione systemy elewacyjne są dedykowane do elewacji wentylowanych.

Nasza oferta – Elewacje

Panel na rąbek kątowy

Wszechstronność zastosowania w architekturze

Zobacz więcej >>

Panel kieszeniowy

Nowoczesny design, szybki i prosty montaż

Zobacz więcej >>

Panel karo

Dopasowanie do każdej geometrii budynku

Zobacz więcej >>

Panel kasetonowy

Indywidualna i dopasowana produkcja dla każdego obiektu

Zobacz więcej >>

Panel kaskadowy

Unikalny i indywidualny design. Kompletny system elewacyjny

Zobacz więcej >>

Nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje blach, w tym ocynk, blachy powlekane, aluminium oraz blachy tytan cynk. Trwałość i wysoka jakość blachy z którą pracujemy, pozwala nam na szeroki wachlarz obróbek dekarskich. Blachy tytan cynk występują w wielu kolorach, grubościach oraz szerokościach, od blach naturalnych po patynowane. Blachy powlekane występują w szerokiej palecie RAL z których każdy wybierze coś dla siebie. Nie możemy zapomnieć o aluminium dostępnym w różnych opcjach kolorystycznych oraz strukturalnych. Dobra jakość sprzedawanych przez nas blach przekłada się na odpowiednią ich plastyczność dając nam możliwość wykonania zarówno paneli na rąbek, click, ale i paneli z łezką, czy też karo, a także i innych profili.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasi Klienci

Zdobyte długoletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwala nam na obsługę i realizację każdego projektu, zarówno prostego jak i skomplikowanego technicznie. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać