+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Nasza oferta

Blachy

Blacha to produkt, który jest powszechnie stosowany w budownictwie. Znajduje swoje zastosowanie w takich elementach jak pokrycia dachowe, osłony, wypełnienia i elewacje.

Blacha to wyrób o dużej różnorodności parametrów, dzięki czemu może być wykorzystywana w charakterze materiałów podstawowego, jak i wykończeniowego. 

Nasza oferta – Blacha

Taśmy i arkusze

Pozwalają optymalnie wykorzystać materiał

Zobacz więcej >>

Blacha perforowana

Spełniająca wymagania i oczekiwania

Zobacz więcej >>

Nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje blach, w tym ocynk, blachy powlekane, aluminium oraz blachy tytan cynk. Trwałość i wysoka jakość blachy z którą pracujemy, pozwala nam na szeroki wachlarz obróbek dekarskich. Blachy tytan cynk występują w wielu kolorach, grubościach oraz szerokościach, od blach naturalnych po patynowane. Blachy powlekane występują w szerokiej palecie RAL z których każdy wybierze coś dla siebie. Nie możemy zapomnieć o aluminium dostępnym w różnych opcjach kolorystycznych oraz strukturalnych. Dobra jakość sprzedawanych przez nas blach przekłada się na odpowiednią ich plastyczność dając nam możliwość wykonania zarówno paneli na rąbek, click, ale i paneli z łezką, czy też karo, a także i innych profili.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasi Klienci

Zdobyte długoletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwala nam na obsługę i realizację każdego projektu, zarówno prostego jak i skomplikowanego technicznie. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać