+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Nasza oferta

Akcesoria dachowe

Oprócz dopasowanych rozwiązań systemowych oferujemy również odpowiednie akcesoria dachowe. W zależności od rodzaju dachu obejmują one system mocowania lub system zapór śniegowych czy też komunikacji dachowej . Ponadto zalecamy produkty innych dostawców, które są dostosowane do pokryć dachowych wykonanych z blachy na przykład membrany strukturalne i paroizolacyjne.

Nasza oferta – Akcesoria

Akcesoria dachowe

Bariery przeciwśniegowe, komunikacja dachowa, haftry

Zobacz więcej >>

Membrany

Dach, który oddycha

Zobacz więcej >>

Nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje blach, w tym ocynk, blachy powlekane, aluminium oraz blachy tytan cynk. Trwałość i wysoka jakość blachy z którą pracujemy, pozwala nam na szeroki wachlarz obróbek dekarskich. Blachy tytan cynk występują w wielu kolorach, grubościach oraz szerokościach, od blach naturalnych po patynowane. Blachy powlekane występują w szerokiej palecie RAL z których każdy wybierze coś dla siebie. Nie możemy zapomnieć o aluminium dostępnym w różnych opcjach kolorystycznych oraz strukturalnych. Dobra jakość sprzedawanych przez nas blach przekłada się na odpowiednią ich plastyczność dając nam możliwość wykonania zarówno paneli na rąbek, click, ale i paneli z łezką, czy też karo, a także i innych profili.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasi Klienci

Zdobyte długoletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwala nam na obsługę i realizację każdego projektu, zarówno prostego jak i skomplikowanego technicznie. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać