+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Panel kasetonowy

Główne cechy

Dzięki stosowaniu coraz nowocześniejszych produktów o wyższych parametrach wytrzymałościowo-użytkowych możliwe stało się dowolne operowanie kształtami i kolorami przy projektowaniu elewacji czy to na budynkach budownictwa indywidualnego czy też przemysłowego.

Opis systemu

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów firma Metal-System oferuje system elewacji w pełni spełniający najwyższe wymagania jakościowe, charakteryzujący się  uniwersalnością oraz bogatą różnorodnością materiałów, kolorystyki i kształtu.

Bogata kolorystyka oraz różnorodność oferowanych rodzajów materiałów pozwala na operowanie efektem wizualnym i tworzenie elewacji korzystnie wyróżniających się od otoczenia.

Typy budynków

Konstrukcje nowo projektowane lub modernizowane.  Budynki przeznaczone na biura, zabudowania przemysłowe, budynki szkolne, hale gimnastyczne itp. Budynki nie mieszczące się w w/w kategoriach wymagają oddzielnego opracowania i konsultacji.

Cechy systemu

Proces produkcji oraz system kontroli jakości zapewniają wysoką precyzję wykonania, dokładne utrzymanie wymiarów, co wydatnie wpływa na dokładność oraz prostotę montażu. Dla wszystkich typów kasetonów system przewiduje otwarte łączenia z ukrytymi mocowaniami. Łączenia poziome mogą mieć dowolną szerokość i uzależnione są wyłącznie od koncepcji zawartej w projekcie. System panelu kasetonowego dostępny jest w wersji standardowej z zamkiem prostym z przeznaczeniem do montażu w poziomie. System mocowań został tak opracowany, aby przy zachowaniu trwałości i szczelności połączeń między poszczególnymi elementami zachować możliwie największą łatwość i szybkość montażu

Montaż systemu

Podkonstrukcja nośna może być wykonana z elementów drewnianych lub stalowych ocynkowanych.

Grubości blachy

  • blacha stalowa powlekana – od 0,7 mm do 1,5 mm
  • blacha tytanowo-cynkowa – od 0,8 mm do 1,5 mm
  • blacha aluminiowa – od 1,0 mm do 1,5 mm
  • blacha miedziana – od 0,8 mm do 1,5 mm

Rodzaje materiałów

Blacha stalowa powlekana, tytanowo-cynkowa, aluminiowa i miedziana. Szerokość blachy 175 – 600 mm, Długość blachy 100 – 2800 mm

 

Stal powlekana

Miedź

Tytan cynk

Galeria realizacji

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać