+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Blacha perforowana

Firma Metal-System

Posiada w swojej ofercie szeroką gamę blach: aluminiowych, tytanowo-cynkowych, miedzianych, ocynkowanych i stalowych powlekanych.

Realizujemy zamówienia począwszy od obsługi inwestycji a kończąc na dostawach blach klientom.

Blacha perforowana

Blacha perforowana to idealne rozwiązanie do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Blachy perforowane to arkusze blach o jednorodnej perforacji w regularnych odstępach. Różnorodność perforacji pozwala uzyskać efekt od kryjącego do transparentnego. To stwarza praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze. Na blachach perforowanych można prezentować między innymi zdjęcia, logo, jak również inne motywy. W ten sposób możemy zagwarantować, że prawie wszystkie życzenia Klientów zostaną spełnione.

Zastosowanie blachy

Blachy perforowane znajdują zastosowanie w bardzo różnych dziedzinach: jako fasady, konstrukcje zewnętrzne czy przesłony. Dzięki swojej elastyczności mogą być wykorzystywane nawet w projektach dotyczących wysokiej jakości mebli łazienkowych lub kreatywnych elementów ścian i elewacji.

Zróżnicowane materiały oraz wzory perforacji łączą w sobie duży potencjał kreatywności z niezliczonymi możliwościami aranżacji. Dzięki temu indywidualne zamówienia Klientów mogą być realizowane szybko i bez komplikacji. W dziedzinie architektury wnętrz materiał ten zaskakuje filigranową formą i niezaprzeczalną elegancją. Różnorodne perforacje pozwalają uzyskać na przykład interesujący efekt gry światła i cienia.

Możliwości wykorzystania blach perforowanych są tak różnorodne i wielowariantowe jak kształty oczek, które można wykonać w danym materiale. Oczka prostokątne, okrągłe lub ozdobne, oferta rodzajów perforacji jest bardzo szeroka. Dzięki temu wszystkie zamówienia Klienta mogą być realizowane całkowicie indywidualnie. Każdy znajdzie u nas wzór, który jest dostosowany do jego wymagań

Siatki cięto-ciągnione

Siatki cięto-ciągnione to w równych odstępach ponacinane i rozciągnięte blachy. Są one bardzo wytrzymałym elementem konstrukcyjnym. Dzięki trójwymiarowości oferują szeroki zakres zastosowania. Ich wygląd zmienia się w zależności od kąta patrzenia.

Siatki cięto-ciągnione sprawdzają się jako obiekty architektury zewnętrznej, fasady, elewacje wentylowane, wyposażenie wnętrz, meble i elementy ochronne. Są fascynującymi elementami aranżacji, które gwarantują jednocześnie wytrzymałość i długi okres użytkowania.

Wykonanie

Niezależnie od tego, czy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, czarnej, aluminium, miedzi czy tytan-cynku przekonują różnorodnymi możliwościami zastosowania: od osłon przeciwsłonecznych i przesłon po okładziny ścienne, sufitowe i meblowe oraz sufity podwieszane. Siatki cięto-ciągnione są wykorzystywane również do projektowania mebli designerskich oraz ekstrawaganckich aranżacji przestrzeni sklepowych. W połączeniu z innymi materiałami tworzą wyjątkowo atrakcyjne kompozycje. Siatki cięto-ciągnione stanowią nieustanną inspirację dla architektów (między innymi wnętrz), czego owocem jest wzornictwo urbanistyczne i niepowtarzalny urok architektury industrialnej z interesującą grą światła i cienia.

W zależności od rodzaju i szerokości oczek możliwe jest uzyskanie zróżnicowanych efektów. Szczególnie ceniona jest siatka cięto-ciągniona o oczkach rombowych. Siatki cięto-ciągnione o szerokich oczkach są z jednej strony przejrzyste, natomiast z drugiej strony chronią przed spojrzeniami z zewnątrz. Dzięki temu sprawdzają się również jako przesłony lub panele elewacyjne.
Firma Metal-System oferuje następujące rodzaje oczek:
• Oczka rombowe
• Oczka kwadratowe
• Oczka prostokątne

Galeria

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać