+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Nasza oferta

Deski czołowe, podbitki, ogniomury

To jak będzie wyglądał dom decyduje nie kolor, lecz rodzaj wybranego detalu. Zestawienie naturalnych materiałów i ich stylistyczna spójność tworzy trwałe akcenty budynku. To jest to, czym Państwa projekt  będzie się wyróżniał na tle innych pospolitych domów.

 

Nasza oferta – Dachy

Deski czołowe

Optymalne rozwiązanie przy wykonywaniu widocznych stref

Zobacz więcej >>

Podbitki

Wyrazisty efekt optyczny wraz z deską czołową w jednym elemencie

Zobacz więcej >>

Ogniomury

Pasujące się do krawędzi dachu, ścian, parapetów i gzymsów

Zobacz więcej >>

Nasze usługi

Nowoczesny park maszynowy CNC pozwala nam utrzymać produkcję na odpowiednim poziomie, co wpływa na krótki czas realizacji oraz wysoką wartość oferowanego asortymentu.

Podejmując się kolejnych zadań stawiamy na indywidualne podejście do Klienta a naszą pracę cechuje rzetelność, dokładność oraz profesjonalizm. Doświadczenie, nowoczesne zaplecze maszynowe oraz znajomość aktualnych trendów na rynku pozwalają nam zaproponować pełną gamę usług i produktów, takich jak: systemy rynnowe, panele dachowe i elewacyjne wraz z rozwiązaniami nietypowymi.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasi Klienci

Zdobyte długoletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwala nam na obsługę i realizację każdego projektu, zarówno prostego jak i skomplikowanego technicznie. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać