+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Deska czołowa

Główne cechy

Deski czołowe firmy Metal-System spełniają zatem wiele zadań, które są zarówno ważne pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Nasze obróbki dachowe i listwy dachowe spełniają wymagania funkcjonalne projektantów i architektów, a jednocześnie nasz bogaty asortyment oferuje możliwość indywidualnego wyboru obrzeży dachowych, profili krawędzi dachowych dla twojego projektu, aby mieć trwały wpływ na charakter budynku.

Opis systemu

Metal-System uważa się za partnera w tym zakresie, zapewniając Ci dobrze zaprojektowane rozwiązania dla każdej potrzeby i wspierając Cię w planowaniu i wyborze. Z przyjemnością wyjaśnimy bardziej szczegółowo, w jaki sposób można z zyskiem stosować krawędzie dachu i listwy dachowe.

Cechy systemu

Zastosowanie produktu jest możliwe zarówno przy kompletnym remoncie, jak i nowym budynku, a także w pojedynczym budynku. Zalecamy jednak do współpracy, ponieważ pozwoli to zminimalizować koszty instalacji.

Cechy systemu

Deski czołowe i inne krawędzie dachu Metal-System są bezobsługowe i chronią konstrukcję dachu i elewacji przed wpływem warunków atmosferycznych, dzięki czemu ich użytkowanie ma również długofalowy pozytywny wpływ na żywotność budynku.

Dane Techniczne

Metal-System oferuje deski czołowe i panele dachowe doskonałej jakości. Przekonują one z funkcjonalnego i kreatywnego punktu widzenia poprzez następujące funkcje:

W oparciu o nasze systemy elewacyjne i dachowe, nasze obręcze dachowe i listwy dachowe umożliwiają uderzające zaakcentowanie elementów dachu i służą planistom, a także architektom jako element projektu. Wysoka wartość wizualna naszych produktów idzie w parze z jakością konstrukcji: deski czołowe i inne krawędzie dachu są trwałe i praktycznie nie wymagają konserwacji. Przejść do fasady i dachu można płynnie, dzięki czemu można łączyć różne materiały i dostosowywać do swojego projektu. Kompatybilność z wieloma innymi systemami firmy Metal-System ułatwia instalację i integrację z istniejącymi fasadami. Wybór różnych odcieni i linii wzorniczych odpowiednich do wielu różnych projektów i mniejszych zastosowań

Rodzaje materiałów

Blacha stalowa powlekana, tytanowo-cynkowa, aluminiowa i miedziana. Szerokość blachy od 340 mm do 600 mm, Grubość blachy od 0,5 mm do 0,7 mm. *Wszystkie wymiary pośrednie są możliwe do wykonania, natomiast wysokość deski jest uzgadniana indywidualnie do potrzeb inwestora lub wykonawcy.

 

Stal powlekana

Miedź

Tytan cynk

Galeria realizacji

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać