+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Nasza oferta

Dachy

W zależności od systemu dachu masz wybór między klasycznymi rozwiązaniami, a projektami do specjalnych zastosowań. Materiał w postaci blachy posiada nie tylko wspaniałe zalety optyczno-techniczne, jest także materiałem niepalnym. Chroniącym przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

 

Nasza oferta – Dachy

Rąbek Stojący

Sprawdzony, wszechstronny system pokryć dachowych

Zobacz więcej >>

Panel Karo

Optymalne dopasowanie do każdej geometrii dachu

Zobacz więcej >>

Panel zatrzaskowy

Tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel

Zobacz więcej >>

Panel łukowy

System dedykowany do każdej krzywizny dachu

Zobacz więcej >>

Nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje blach, w tym ocynk, blachy powlekane, aluminium oraz blachy tytan cynk. Trwałość i wysoka jakość blachy z którą pracujemy, pozwala nam na szeroki wachlarz obróbek dekarskich. Blachy tytan cynk występują w wielu kolorach, grubościach oraz szerokościach, od blach naturalnych po patynowane. Blachy powlekane występują w szerokiej palecie RAL z których każdy wybierze coś dla siebie. Nie możemy zapomnieć o aluminium dostępnym w różnych opcjach kolorystycznych oraz strukturalnych. Dobra jakość sprzedawanych przez nas blach przekłada się na odpowiednią ich plastyczność dając nam możliwość wykonania zarówno paneli na rąbek, click, ale i paneli z łezką, czy też karo, a także i innych profili.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasi Klienci

Zdobyte długoletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwala nam na obsługę i realizację każdego projektu, zarówno prostego jak i skomplikowanego technicznie. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać