+48 667 959 462 biuro@metalsystem-gdansk.pl

Aktualnośći

Nowa maszyna wycinająca w naszej firmie.

Nasz park maszynowy został rozszerzony o  maszynę wycinającą, który daje nam szereg możliwości niedostępnych dla standardowych maszyn.

 

Wycinanie różnych kształtów w:

– miedź

– tytan cynk

– blacha nierdzewna

– blachy powlekana  jak również

– ALUCOBOND

 

Materiały podane powyżej, są tylko propozycją, obróbki na ploterze wykonujemy nie tylko w blachach ale i innych materiałach.

Nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje blach, w tym ocynk, blachy powlekane, aluminium oraz blachy tytan cynk. Trwałość i wysoka jakość blachy z którą pracujemy, pozwala nam na szeroki wachlarz obróbek dekarskich. Blachy tytan cynk występują w wielu kolorach, grubościach oraz szerokościach, od blach naturalnych po patynowane. Blachy powlekane występują w szerokiej palecie RAL z których każdy wybierze coś dla siebie. Nie możemy zapomnieć o aluminium dostępnym w różnych opcjach kolorystycznych oraz strukturalnych. Dobra jakość sprzedawanych przez nas blach przekłada się na odpowiednią ich plastyczność dając nam możliwość wykonania zarówno paneli na rąbek, click, ale i paneli z łezką, czy też karo, a także i innych profili.

%

Zadowolonych Klientów

Konsultacje i pomoc

Wykonanych zleceń

Nasze maszyny

Nowoczesny park maszynowy CNC pozwala nam utrzymać produkcję na odpowiednim poziomie, co wpływa na krótki czas realizacji oraz wysoką wartość oferowanego asortymentu. Podejmując się kolejnych zadań stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, a naszą pracę cechuje rzetelność, dokładność oraz profesjonalizm. Doświadczenie, nowoczesne zaplecze maszynowe oraz znajomość aktualnych trendów na rynku pozwalają nam zaproponować pełną gamę usług i produktów, takich jak: systemy rynnowe, panele dachowe i elewacyjne wraz z rozwiązaniami nietypowymi.

Siedziba główna

P.H.U. Metal-System Grzegorz Okroj
Gdańsk 80-549, Ku Ujściu 59

(+48) 58 522 37 18

(+48) 667 959 462

Jak dojechać